iso
دارنده ايزو 2008-9001
استاندار كيفيت محصول
aho.jpg

اشعار

هنر نزد ایرانیان است و بس

معرفی شركت روناس

نامه الکترونیک چاپ PDF

هنر نزد ایرانیان است و بس

Charles_Robertson_Chajli

 

 

شرکت تعاونی  تابلو فرش و فرش دستباف  روناس با هدف حمایت از ، مراکز آموزشی ، مجتمع های تولید ی و بافندگان و با تولید مواد اولیه رنگرزی شده و طراحی تابلو فرشهای بسیار زیبا و ارزشمند گامی موثر در جهت اشتغال بانوان وکاهش هزینه های تولید تابلو فرش برداشته است وبا کسب پروانه تولید از وزارت بازرگانی مرکزی جهت ترویج و به بافی  این فرهنگ و هنر اصیل ایرانی می باشد.

شركت فرش روناس با اهداف آموزش واشتتغال و تولید و تجارت در زمینه تابلو فرش و فرشهای  نفیس ایرانی در سال 1381 تاسیس گردید و در سال 1385 بصورت رسمی و با كسب مجوزهای دولتی از وزارت تعاون و بازرگانی توانسته است گامی موثر را با تكیه بر نیروهای متخصص خود در زمینه های طراحی  - رنگرزی  -  بافت  - آموزش  و  صادرات زیبا ترین تابلو فرشهای تولید شده توسط پرسنل زحمتكش شركت  بردارد .

همچنین ما قادر خواهیم بود سفارشات تابلوهای مورد نظر شما را در تمام زمینه های هنری(عکس،نقاشی،مینیاتور،گل و گلدان،آیات قرانی، طرحهای سنتی و...)  به صورت تابلو فرش بافته و برای شما به تمام نقاط داخل و خارج از کشور ارسال نماییم.

این شرکت هم اکنون مدعی کاملترین طرحهای نقاشی  از نقاشان بزرگ دنیا می باشد و دارای مجموغه بسیارعظیم و با ارزشی از متنوع ترین نقاشی ها و طراحی های داخلی و خارجی جهت تولید تابلو فرش و فرش می باشد.

شرکت تابلو فرش روناس همچنین با بر خورداری از مجموعه بزرگی از مقالات تحقیقاتی در زمینه فرش دستباف گامی رو به جلو در زمینه تحقیقات فرش دستباف برداشته که یکی از افتخارات بزرگ این مجموعه می باشد.

ضمنا تمامی سفارشات شما در زمینه نخ خام و رنگرزی شده ، نقشه تابلو فرش،ابزار بافت و...... را  در کمترین زمان به سراسر کشور ارسال خواهیم كرد.

روناس از تمامی افرادی که تمایل به آخذ نمایندگی فروش نقشه طراحی شده و نخ رنگرزی شده همراه با ابزار بافت در قالب بسته بندیهای مناسب را  در مشهد و  سایر شهرستانها دارند می توانند با دفتر مرکزی ما تماس بگیرند و از شرایط اخذ نمایندگی اطلاع کامل حاصل گنند.

 

نظر سنجی

طرح تابلو فرش مورد علاقه شما چیست؟